SunMat Roleta
Kilka słów o naszej firmie

Sun-Mat dla Twojej wygody

Firma SUN-MAT zajmuje się doradztwem, sprzedażą i montażem systemów zaciemnień wnętrz. Od początku swojego istnienia obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje. Świadczymy usługi głównie w kraju, jednak możemy pochwalić się także współpracą z kontrahentami zagranicznymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety wewnętrzne, rolety zewnętrzne oraz żaluzje drewniane i aluminiowe, plisy,moskitiery oraz verticale. Wykonujemy także markizy i pergole! Wszystkie nasze produkty wykonywane są na wymiar.

Z przyjemnością udzielimy Państwu fachowego wsparcia i doradztwa przy wyborze odpowiednich osłon okiennych. Ponadto zapewnimy ekspresową realizacje zamówienia i pomoc naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy są ekspertami w dziedzinie systemów zacienienia wnętrz.

Proponowane przez nas rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

SunMat z Legionowa

Oferujemy szeroki wybór produktów z branży osłon okiennych

Ponadto zapewnimy ekspresową realizacje zamówienia i pomoc naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy są ekspertami w dziedzinie systemów zacienienia wnętrz. Proponowane przez nas rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.